Ми торгівельна галерея преміум класу та головна місія нашої команди - приносити радість нашим клієнтам. Вас цікавлять переваги покупок у нас? Їх багато, але почнемо спочатку.

Попередній відбір товарів
Можливо вам відоме почуття, коли ви натрапляєте на новинку, якої ніколи раніше не бачили. Натискаєте та відкриваєте іноземний інтернет-магазин. Ви бачите багато чудових товарів, але коли ви хочете щось замовити, завжди є якась проблема. Товар не можна доставити за вашою адресою, поштові комісії дорожчі за вартість замовлення або продавець має жахливі відгуки. Зрештою, ви проведете там кілька хвилин, доки вас це не розсердить, і вирішите, що краще піти з порожніми руками. Чи знайома вам ця ситуація? На щастя, з нами цього не станеться, ми зробимо за вас цю важку роботу! Наша продукція попередньо відібрана, і на UrbanTrend.ua можна знайти лише товари, перевірені тисячами клієнтів.

Оптові ціни
Якщо ви вже ознайомилися з нашою продукцією, ви, напевно, помітили - ми пропонуємо товари за низькою ціною, в основному завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з постачальниками. Запропоновані товари завжди сертифіковані для європейського ринку. Наші постачальники розташовані по всій Європі (Іспанія, Польща, Франція, Італія тощо) та в Азії (Китай, Індонезія).

Безкоштовна доставка
Через те, що товари їдуть до вас з різних куточків світу, доставка товарів може зайняти більше часу, ніж ви звикли. Посилка з Європи зазвичай приходить протягом 14 днів, а товари з Азії - протягом 30 днів з моменту відправлення. Завдяки цій інноваційній логістичній моделі ми можемо запропонувати низькі оптові ціни та навіть безкоштовну доставку поштою.

Сервіс підтримки клієнтів
Покупки у нас завжди українською мовою. Все починається з замовлення в інтернет-магазині. Опис товарів чи матеріалів подано українською мовою, а таблиці розмірів - в сантиметрах. Якщо вам потрібна допомога у виборі товарів, просто зв’яжіться з нашою україномовною службою підтримки. Вона доступна для вас кожного робочого дня з 10:00 до 18:00. Також до кожного замовлення ви отримаєте номер відстеження посилки для зручного відстеження її місцезнаходження.

Безпечна платіжна система
Ми знаємо, що вводити номер вашої кредитної картки в іноземному інтернет-магазині неприємно. Ось чому ми пропонуємо оплату через безпесну платіжну систему Comgate. Вам більше не доведеться турбуватися про викрадення конфіденційної інформації!

Легкий обмін
Незважаючи на те, що товари відправляються вам із закордонного складу, при обміні або поверненні ви відправляєте товар за адресою в Празі, Чеська Республіка. Обмін набагато зручніший, ніж в інших інтернет-магазинах, де вам доведеться відправляти товари на адресу виробника та платити високі суми за поштові пересилки.

Безтурботне повернення товару
Іноді трапляється так, що одяг, який ви замовляєте, маленький, великий або просто не підходить. Якщо це трапиться - вам нема про що турбуватися. Усі наші клієнти захищені Законом про захист прав споживачів. Угода може бути розірваний без вказання причин до 14 днів. Звичайно, цей термін починає діяти лише після доставки товару.

Ми цінуємо вашу прихильність і віримо, що ви станете нашими постійними клієнтами.

Ваш UrbanTrend.com.ua :)